You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
PRIMA Manaslu 220-90 AKCE

Kód produktu: 281204

Lehký třísezonní spacák se špičkovým izolačním materiálem a s novou tkaninou s ještě vyšší voděodolností v rozšířené variantě.

Vyberte barevnou variantu

  • S DPH 4.402,- Kč
  • BEZ DPH 3.638,- Kč
  • 5.490,- Kč
  • SLEVA 1.088,- Kč
Získejte slevu až 5% na tento produkt

při nákupu nad 5.000,- Kč sleva 3% a při nákupu nad 7.000,- Kč sleva 5% na celou objednávku! Platí pouze pro registrované uživatele.

Chci se zaregistrovat nebo přihlásit

Spacáky PRIMA Classic Manaslu jsou kvalitně ušité českými švadlenami. Mají klasický tvar, tedy přední a zadní díl. Jsou ušity z klasických kvalitních "spacákových" tkanin, které běžně používají ostatní výrobci spacáků nejvyšších tříd. Jsou dvoubarevné, první barva je na vnější straně a druhá je uvnitř. Šijeme několik barevných kombinací. Zip je dvoucestný samosvorný a 100% spolehlivý YKK vyrobený v Japonsku. Odolnost proti povětrnostním vlivům zabezpečují finální úpravy reinfix a hydrofix, kalndrování a zátěry. Pevnost tkaniny je zabezpečena také tkaním ripstop. Hodnoty prodyšnosti vzduchu a propustnost vodních par jsou přesně takové, jako má dokonalý spacák mít. Na tyto spacáky poskytujeme doživotní servis.

Kdo svůj spacák používá často a v náročných podmínkách, měl by dát přednost téměř nezničitelné bezkonkurenční izolaci CLIMASHIELD XP/APEX. Používáme Climashield XP/APEX vyrobený v USA, ne v Asii!

šířka 90 / 56 cm
hmotnost 1,25 kg
Barva šedý
délka 220 cm
max. výška postavy 190 cm
materiál vnější PERTEX
materiál vnitřní PERTEX
izolační materiál Climashield APEX
teplota maximální +17 °C
teplota komfortní -2 °C
teplota limitní -7 °C
teplota extrémní -23 °C
použití letní
tvar mumie
sbalené (průměr x délka) 24x35/27 cm

Napište nám

Potřebujete poradit s vhodným výběrem produktu, jeho velikosti, či upřesnit parametry? Neváhejte nás kontaktovat na tel čísle 377 221 093, nebo v níže uvedeném formuláři. Obecné informace k vhodnému výběru zboží naleznete též v sekci Poradna.