You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
NIKWAX Tech Wash 300ml

Kód produktu: 570803

Tekutý prací prostředek pro všechny typy nepromokavých materiálů a membrán, funkční prádlo a jiné oblečení vyžadující šetrné praní. 

  • S DPH 185,- Kč
  • BEZ DPH 153,- Kč
Získejte slevu až 5% na tento produkt

při nákupu nad 5.000,- Kč sleva 3% a při nákupu nad 7.000,- Kč sleva 5% na celou objednávku! Platí pouze pro registrované uživatele.

Chci se zaregistrovat nebo přihlásit

Ekologické tekuté mýdlo, které zachovává vodoodpudivost a prodyšnost materiálu. Biologicky odbouratelné mýdlo bez detergenů, které odstraňuje nečistoty a zbytky detergenů. Je vhodné pro praní v ruce i v pračce. Neředěné ho lze použít na materiál při odstraňování skvrn nebo mastnot před praním.
Chrání životní prostředí – je vyráběn bez aerosolů, hnacích plynů, freonů či chlorovaných rozpouštědel. Je určené pro všechny typy nepromokavých materiálů a membrán (Gore-tex, Sympatex, Gelanots, BlocVent, aj.), funkční prádlo a jiné oblečení vyžadující šetrné praní. 

Napište nám

Potřebujete poradit s vhodným výběrem produktu, jeho velikosti, či upřesnit parametry? Neváhejte nás kontaktovat na tel čísle 377 221 093, nebo v níže uvedeném formuláři. Obecné informace k vhodnému výběru zboží naleznete též v sekci Poradna.