You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
LEKI Corklite

Kód produktu: 420708

Třídílné teleskopické hole s vysokou pevností a s rychloupínacím zamykáním, pro svou nízkou hmotnost a menší průměr trubek vhodné spíše pro ženy.

  • S DPH 2.439,- Kč
  • BEZ DPH 2.016,- Kč
Získejte slevu až 5% na tento produkt

při nákupu nad 5.000,- Kč sleva 3% a při nákupu nad 7.000,- Kč sleva 5% na celou objednávku! Platí pouze pro registrované uživatele.

Chci se zaregistrovat nebo přihlásit

Pro výrobu těchto holí je použita hliníková slitina 7075 s vysokou mezí pružnosti.
Rukojeť je vyrobena ze směsi gumy a drti z přírodního korku, tato směs redukuje pocení, a udržuje v dlani optimální teplotu. Ergonomický tvar rukojeti umožňuje perfektní a pohodlné uchopení holí.
Poutko je ušito ze dvou materiálů, tak aby při kontaktu s rukou bylo dostatečně jemné, při zachování pevnosti. Uchycení poutka k holi je provedeno tak, aby při náhlém zachycení holi o terén nedošlo ke zranění ruky. Poutko se při tahu nahoru povolí, a ruka z něj vyklouzne. Speed lock – zaaretování hole v potřebné délce pomocí vnější páčky, která při přiklopení k trubce hole stiskne objímku. Stisk lze dolaďovat snadno rukou pomocí matice.
Nosnost hole při tlaku do její osy je při správném zaaretování 70kg.
Hrot ze slinutého karbidu. Slinutý karbid je kovový materiál slisovaný pod vysokým tlakem, při vysoké teplotě, a vykazuje velmi vysokou tvrdost a odolnost proti opotřebení.&nbsp* Elektrochemické lakování – povrch naprosto odolný proti poškrábání.
Ultralite – menší průměr trubek 16, 14, 12 mm – hůl je lehčí o 20% oproti normální holi Leki. Hole splňují bezpečnostní normu TÜV.

Hmotnost: 264g
Délka: 67 - 135 cm
Materiál: hliník HTS 6.5

Napište nám

Potřebujete poradit s vhodným výběrem produktu, jeho velikosti, či upřesnit parametry? Neváhejte nás kontaktovat na tel čísle 377 221 093, nebo v níže uvedeném formuláři. Obecné informace k vhodnému výběru zboží naleznete též v sekci Poradna.