You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
DOLDY Alpinist Extreme 38+

Kód produktu: 110127

Ruksak nejvyšší třídy z Cordury. Díky své výbavě, systému zad a tvaru ideální na horolezecké výstupy, vysokohorské lyžování a skialp.:

Vyberte barevnou variantu

  • S DPH 3.429,- Kč
  • BEZ DPH 2.834,- Kč
  • 3.729,- Kč
  • SLEVA 300,- Kč
Získejte slevu až 5% na tento produkt

při nákupu nad 5.000,- Kč sleva 3% a při nákupu nad 7.000,- Kč sleva 5% na celou objednávku! Platí pouze pro registrované uživatele.

Chci se zaregistrovat nebo přihlásit

Při vývoji tohoto top modelu mezi středně velkými ruksaky se nezapomnělo na žádný technický detail a jeho výbava, zádový systém AIR+ a extrémně nízká hmotnost ho předurčují k použití v těch nejnáročnějších podmínkách jak při skialpinismu tak při extrémním lezení, lyžování a vrcholových výstupech.

Vybavení: Vrchní část s velkou lehce přístupnou kapsou a malou kapsou pro pásek na lyže, vnitřní kapsa. Boční úchyty na připevnění lyží. Přední úchyt na připevnění lyží. Kompresní popruh na připevnění lana pod víko. Samostatná velká přední kapsa na lopatu, lavinové sondy atd. Kompatibilita s vodním vakem. Vnitřní celoplošná kapsa. Odjímatelný bederní pás opatřen oky na karabiny. Vlečné/záchranné oko na bederním pásu. Pláštěnka ukrytá ve dně ruksaku.

-    objem 48 l
-    kapsy vnitřní celoplošná kapsa
-    úchyty pro horolezectví smyčky pro cepín a vysokohorské náčiní, boční kapsičky pro bezpečné uchycení hůlek nebo stanových tyček, Ramenní popruhy opratřeny oky na karabiny
-    materiál Cordura / Asymtex
-    zádový systém AIR
-    hmotnost 1600 g
-    počet komor, konstrukce jedna hlavní komora, vrchní část se dvěmi kapsami (vrchní venkovní a vnitřní s karabinkou na klíče)
-    přístup vrchní, dvojitý silonový límec pro dokonalé uzavření ruksaku
-    kompresní pásky boční 2 na každé straně
-    ostatní úchyty boční na lyže, přední a vrchní gumový úchyt pro různé části oblečení nebo věcí, které potřebujete mít po ruce
-    bederní pás ano
-    rozměr 70 x 29 x 26
-    nosnost 18 kg 

Napište nám

Potřebujete poradit s vhodným výběrem produktu, jeho velikosti, či upřesnit parametry? Neváhejte nás kontaktovat na tel čísle 377 221 093, nebo v níže uvedeném formuláři. Obecné informace k vhodnému výběru zboží naleznete též v sekci Poradna.